امروز:

دلایل خرید باطری های فرسوده

برخی افراد گمان میکنند که باطری فرسوده دیگر قابل استفاده نیست و باید آن را دور انداخت. در حالی که شرکت هایی وجود دارند که باطری های فرسوده را خریداری می کنند و پس از جمع آوری به کارخانه بازیافت منتقل می کنند. با بازیافت باطری های فرسوده میتوان دوباره از آنها در ساخت باطری های نو استفاده کرد.

بنابراین خرید باطری های فرسوده صرفه اقتصادی برای هم فروشندگان و هم خریداران آنها خواهد داشت. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد خرید باطری های فرسوده صحبت کنیم.

خرید باطری های فرسوده

باطری های فرسوده

باطری ها به عنوان نیرو محرکه ماشین آلات وظیفه خود را انجام میدهند، اما پس از گذشت زمان و به پایان رسیدن طول عمر مفیدشان، از کار می افتند و به باطری های فرسوده تبدیل میشوند.

خرید باطری های فرسوده

شرکت های صنعتی و کارخانجات، بانک ها، بیمارستان، تعیرگاه های ماشین و مراکز و ارگان های دولتی که از باطری استفاده میکنند، باطری های فرسوده خود را میفروشند.

شرکت هایی وجود دارند که خرید باطری های فرسوده را انجام میدهند. با این کار هم مانع از آلودگی های زیست محیطی میشوند و هم با بازیافت باطری های فرسوده از آنها دوباره استفاده میکنند.

دلایل خرید باطری های فرسوده

با خرید باطری های فرسوده، میتوان از آلودگی های زیست محیطی جلوگیری کرد. باطری های فرسوده از پسماند هایی است که نیاز به تجهیزات خاصی برای بازیافت دارند. تنها شرکت دارای تخصص در بازیافت باطری های فرسوده، میتوانند این کار را انجام دهند.

دلایل خرید باطری های فرسوده

بنابراین شرکت های تولید کننده باطری، با خرید باطری های فرسوده و تحویل آنها به کارخانه بازیافت باطری های فرسوده، میتوانند از سرب بازیافت شده، در ساخت باطری نو استفاده کنند تا قیمت تمام شده باطری نو کمتر شود. حدود ۴۰ درصد از سرب استفاده شده در باطری نو، از سرب بازیافتی است.

یکی دیگر از دلایل خرید باطری های فرسوده، جلوگیری از رهاسازی آنها در طبیعت است. این موضوع بسیار قابل اهمیت است، کشورهایی که تکنولوژی بازیافت باطری های فرسوده را ندارند، باطری های فرسوده را از سطح کشور جمع میکنند و به کشور های دیگر صادر میکنند تا از آلودگی های وارد شده از باطری های فرسوده، جلوگیری کنند.

حرف آخر

با باطری های فرسوده و دلایل خرید باطری های فرسوده آشنا شدیم. شرکت ما خریدار باطری های فرسوده شما، به بهترین قیمت است. رضایت شما مشتری گرامی هدف ماست.


نوشته شده در : پنجشنبه 25 مهر 1398  توسط : یو پی اس شیراز یو پی اس.    نظرات() .

مرکز فروش سیم بکسل در خیابان قزوین

 از مراکز فروش و وارد کننده و عرضه کننده سیم بکسل در کشور ایران بازرگانی محمود قراچورلو می باشد که بیش از سه دهه مشغول فعالیت در زمینه توزیع انواع سیم بکسل می باشد

فعالیت فروش سیم بکسل : 

این محصول همانند دیگر محصولات  از تنوع بسیاری برخودار است . فروش سیم بکسل جزء دشوارترین فعالیت عرصه تجهیزات جابه جایی مواد است چرا که باید نیروهای فروش سیم بکسل با در نظر گرفتن جوانب و خواسته های مشتریان این کار انجام دهد. دلیل دشواری و حساسیت بالای این کار تنوع سیم بکسل و کارایی متفاوت آن است. پس انتخاب فروشگاه  و فرد مجرب و قابل اطمینان در این مرحله گام اولی می باشد . کلیه افرادی که در این صنعت مشغول به کار هستند بر روی برخی سیم بکسل ها تمرکز می یابند و توانایی برطرف کردن کلیه خواسته های مشتریان ندارند. اما بازرگانی محمود قراچورلو با بیش از سه دهه فعالیت و انباری با تنوع محصول فراوان توانسته است.

کیفیت سیم بکسل جهت فروش :

 تولید کننده پیش از تولید کالا  باید یک سطح کیفی برای سیم بکسل خود انتخاب  کند. سطح کیفی سیم بکسل را باید از نظر ساییدگی و کشیدگی و پیچ خوردگی وـ ـ ـ برای خریدار توضیح دهد و ان را با ویژگی به روز و حرفه ای به بازار عرضه کند ـ طرح و شکل کالا نیز می تواند به عنوان شاخص و برجستگی کالا باشد یک شکل بی نقص می تواند در فروش نقش مهمی دارد، چرا که مشتریان بیشتر به دنبال کالاهایی با کیفیت و قیمت مناسب هستند.
نوشته شده در : دوشنبه 1 مهر 1398  توسط : یو پی اس شیراز یو پی اس.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic