امروز:

رزرو تور هلند


کشور کوچک و زیبای هلند در غرب اروپا واقع شده است .هلند به خاطر منظره ای صاف از کانال ها، زمینه های لاله، آسیاب های بادی و مسیرهای دوچرخه سواری شناخته شده است . هلند یکی از کم ارتفاع ترین کشورهای جهان است. بطوریکه حدود نیمی از مساحت آن هم سطح یا پایین تر از دریاست. به کمک سدها و موانع مختلف از نفوذ آب جلوگیری می شود. این نبرد دائمی با طبیعتی مردم هلند را به افرادی سخت کوش و بردبار تبدیل کرده است.از سوئی دیگر شرایط اقلیمی برای فعالیت های کشاورزی و دامپروری مناسب است؛ بطوریکه گل یکی از مهم ترین صادرات هلند بشمار می رود.

تور ارزان هلند - تور ارزان آمستردام


آب و هوای هلند

آب و هوای هلند، تحت تاثیر بادهای غربی اروپا و در اثر مجاورت با دریای شمال ، معتدل و مرطوب و دریای است و روزهای بدون آفتاب در آن زیاد است. هلندیها به علت رطوبت زیاد کشورشان را کیکرلند ( سرزمین قورباغه) می نامند. به طور کلی این کشور تابستان های خنک و زمستان های معتدل دارد.

آب و هوای شهر های تور یستی هلند - آمستردام - لاحه

مذهب مردم هلند

به طور کلی ، کشور هلند ، کشوری است با وابستگی های مذهبی کم. هم اکنون ، تقریبا نیمی از جمعیت هلند ، مسیحی هستند . دیگر دین ها مسلمانان که 8/5 درصد جمعیت را تشکیل می دهند.

آداب و رسوم مردم هلند

در زندگی مردم سرزمین هلند، آداب و رسوم کهن همچنان زنده است. به بیان دیگر آنها سنت های خود را ارج می نهند . اعتقادات گوناگون ، همیشه در نهایت آزادی وارد هلند شده اند ؛ اما هلندی ها در عین احترام به عقاید دیگران به آداب و رسوم خود نیز پایبند بوده اند. مردم هلند به پاکیزگی اهمیت زیادی می دهند. آنان لاف زدن و خودستایی را با سکوتی ریشخند آمیز پاسخ می دهند.

آداب و رسوم مردم هلند - تور آمستردام

هنر در کشور هلند

سرزمین هلند را میتوان بی اغراق مهد بزرگترین نقاشان جهان دانست؛ نقاشانی که استعداد و مهارتشان تنها عامل پیشرفت آنان نبوده ، بلکه پرداختن به این هنر در جوانی و نیز قرار گرفتن سنت فرهنگی با تاریخ کهن در تکوین هنر نقاشان این سرزمین تاثیر بسزایی داشته است.

ورزش در هلند

محبوب ترین ورزش ها چه برای انجام دادن چه برای تماشا، فوتبال ، دوچرخه سواری ، اسکیت ، تنیس و هاکی روی چمن هستند.

تور آمستردام هلند

بندر آمستردام ، پایتخت و بزرگ ترین شهر هلند است که در جنوب ایالت نرد هلند قرار گرفته است.

آمستردام آب و هوای معتدل و ملایمی دارد، در زمستان یک دوره ی کوچک یخبندان دارد؛ اگر چه معمولا خیلی کم برف می بارد . بهار و پاییز هلند بسیار دلپذیر ومطبوع است، ولی گاهی گرم تر هم می شود.

عمده ی شهرت تاریخی این شهر ، مربوط به کانال های متحدالمرکزی است که بیشترشان در قرن هفدهم ساخته شده اند. تعداد کانال های این شهر 165 تاست؛ 1281 پل، 8 پل متحرک و 2500 خانه قایقی در آن وجود دارد.

این شهر به خاطر وجود تعدادی کلیسای برجسته و مهم ، موزه های مختلف و ارکستر های بلند آوازه در دنیا مشهور است و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

10 مکان تور یستی شهر آمستردام هلند

مناطق دیدنی آمستردام

کلیسای آن اودکرک ، کلیسای نیوکرک، بخش های قدیمی شهر ( وارمواس و زی دیک ) ، موزه ی مدرسه امستردام، آسیاب های بادی ، موزه ی ریکس، موزه ی ون گوگ ، موزه ی تاریخی امستردام ، واندل پارک ، رامبراند پارک، ساحل دریا و...

مناطق تور یستی آمستردام هلند

مناطق دیدنی روتردام کشور هلند

روتردام ، که بعد از آمستردام ، دومین شهر بزرگ هلند است.بندر روتردام بزرگترین بندر اروپاست. برج پوروما سمبل شهر روتردام است.یکی دیگر از جاذبه های توریستی روتردام ، پل اراسموس است.  روتردام موزه های بسیار مشهوری دارد که عبارتند از : موزه ی بویمنز ون بونینگن، گونست هال، هت اسچیلند شوز و..

جاهای تور یستی شهر روتردام هلند

رزرو تور لاهه هلند

اگر چه آمستردام ، پایتخت رسمی هلند است ؛ اما لاهه محل استقرار دولت هلند و دومین پایتخت این کشور است. مکان های دیدنی در لاهه عبارتند از : پلین ، بینن هوف، ماریت شور، موزه ی بردیس ، لنگ وورهوت، کاخ نوردیند، مادوردام، پارک کلینگندال ، کاخ وردس، واسنار و...

قیمت تور هلند

در سایت تور می توانید ارزان ترین تور هلند، مقایسه تور با هتل های مختلف،  تور لحظه اخری هلند و لیستی از متنوع ترین تور های هلند را مشاهده کرده سپس نسبت به رزرو تور هلند اقدام نمایید.


نوشته شده در : سه شنبه 25 مهر 1396  توسط : یو پی اس شیراز یو پی اس.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic